تبلیغات
مذهبی سیاسی - این دفعه می خوام اعتقادات خرافی یهودیان در مورد سایر ادیان به خصوص مسلمانان براتون بزارم لطفا نظر بدین؟

مذهبی سیاسی

با عرض سلام و روز بخیر خدمت مردم عزیز کشورمان


به قسمتی ازافکار یهود در تلمود (تورات عصر جدید) توجه نمایید؟


خداوند از آنکه یهود را به چنین حالی گذاشته است سخت پشیمان است، به طوری که هر روز به صورت خود لطمه می زند و زار زار گریه می کند. گاهی از چشمانش دو قطره اشک به دریا می چکد، و آنچنان صدا می کند که تمام اهل جهان آن را می شنوند و آب های دریا به تلاطم می افتد و زمین به لرزه در می آید.


 هرگز خداوند از کار های ابلهانه و غضب و دروغ برکنار نیست.


قسمتی از شیاطین از فرزندان آدم هستند. آدم زنی داشت از شیاطین به نام لیلیث که مدت 130 سال همسر آدم بود و شیاطین از نسل او متولد شدند. حواء در این مدت 130 سال جز شیطان نزائید زیرا او هم همسر یکی از شیاطین شده بود.

ارواح یهود از ارواح دیگران افضل است، زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، همچنان که فرزند جزء پدرش می باشد. و روح های یهود نزد خداوند عزیزتر است، زیرا ارواح دیگران شیطانی و مانند ارواح حیوانات است.

نطفه غیر یهود مثل نطفه بقیّه حیوانات است.

بهشت مخصوص یهود است، و هیچ کس به جز آنها داخل آن نمی شود. ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است و در آنجا فایده ای جز گریه و زاری عاید آنها نمی گردد، زیرا زمینش از گل و بسیار تاریک و بدبو است.

بر یهودیان لازم است که املاک دیگران را خریداری کنند تا آنها صاحب مِلک نباشند و همیشه سلطه اقتصادی برای یهود باشد.

پیش از آنکه یهود نفوذ و سلطه کامل خود را به دست آورد لازم است جنگ جهانی بر پا شود، دو ثلث بشر نابود شوند. در این وقت، مدت هفت سال یهود اسلحه های جنگ را خواهند سوزانید و در این وقت است که دندان های دشمنان بنی اسرائیل بیست و دو ذرع خارج از دهانشان بیرون خواهد آمد.


هنگامی که مسیح حقیقی پا به عرصه وجود گذارد، یهود آنقدر ثروت و مال خواهد داشت که کلید صندوق هایشان را سیصد الاغ نمی تواند حمل کند.

-کشتن مسیحی و مسلمان از واجبات مذهبی ما است و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند.

رؤسای مذهب مسیحیان و هر که دشمن یهود است باید در هر روزی سه مرتبه لعن کرد.


اسرائیلی در نزد خداوند از فرشتگان محبوبیت بیشتری دارند و از اعتبار زیاد تری برخوردار می باشند.

اگر یک نفر غیر یهودی، یک یهودی را بزند مثل آن است که به عزت الهیه جسارت کرده است، و جزای چنین شخصی جز مرگ چیز دیگری نیست و باید او را کشت.


اگر یهودیان نبودند، برکت از روی زمین برداشته می شد و آفتاب ظاهر نمی شد و باران نمی بارید.

تعدی و تجاوز به ناموس غیر یهودی مانعی ندارد، زیرا کفار مثل حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست.

قسم دروغ خوردن جایز است مخصوصاً در معاملات با غیر یهود.

ما ملت برگزیده خداوند هستیم بر همین اساس خداوند برای ما حیوانات انسانی خلق کرده، زیرا می دانست که ما احتیاج به دو قسم حیوان داریم، یکی حیوانات غیر ناطقه و بی شعور مانند چهارپایان و دیگری حیوانات ناطقه و با شعور مانند مسیحیان و مسلمانان و بودائیان. و برای آنکه بتوانیم از همه آنها سواری بگیریم، خداوند ما را در جهان متفرق ساخته است.

 

 

خوب با شنیدن این سخنان تنتون لرزید ولی حالا نظر  قرآن در مورد آنها رو ببینین؟

 

(75 بقره): با انکه یحودیان کلام خداوند را شنیده اند و در ان تاقل کرده اند و معنی ان را دریافته  اند ولی باز هم دست به تحریف می زنند.

 

(80 بقره): و یهود گفتند که هیچ وقت خدا ما را در آتش نکند مگر چند روز معدودی (ای پیامبربه انان بگو) آیا بر انچه دعوی می کنید عهد و پیمانی از خداوند گرفته اید که ان عهد مسلم بپاید و هرگز تخلف نکند یا چیزی به خیال جاهلانه خود به خدا نسبت می دهید.

 

(79بقره): پس وای بر ان کسان که از پیش خود چیزی نوشته به خدای متعال نسبت می دهند تا به بهای اندک بفروشند وای بر انها از ان نوشته ها و انچه از ان به دست ارند.

 

(96 بقره): بر همه پیداست که یهود به حیات مادی حریص تر از همه خلق است از این رو هر یهودی آرزوی هزار سال عمر را دارد  و اگر به ارزویش برسد باز هم از عذاب خدا نترسد و خداوند به کردار نا پسند انان اگاه است.

 

(75آل عمران):   برخی از اهل کتاب (یهود) تا ان اندازه نادرست هستند که اگر به انها یک دینار امانت دهی رد نکنند جز انکه بر مطالبه ان سخت گیری کنی از این رو که گویند برای ما پیروان کتاب تورات به هر وسیله خورد مال غیر اهل تورات گناهی ندارد و این سخن رابه کتاب تورات خدا نسبت می دهند در صورتی که می دانند به خداوند نسبت دروغ می دهند.

 

(13مائده): پس چون بنی اسراییل پیمان شکستند آنان را لعنت کردیم و دلهایشان را سخت گرداندیم کلمات خدا را از جای خود تغییر می دادند و از بهره آن کلمات که به انان پند داده شد نصیب بزرگی را از دست دانند و تو ای رسول  دائم بر خیانت کاری ان قوم مطلع می شوی

 

(قسمتی از 41 ماعده): و هرکس را خدا به ازمایش و رسوایی افکند هرگز تو او را از قهر خدا نتوانی رهانید آنها کسانی هستند که خدا نخواسته دلهاشان را پاک گرداند آنان را در دنیا ذلت و خواری همراه است  و در آخرت عذاب بزرگ جهنم مهیا است.

 

(64ماعده): یهود گفتند دست خدا بسته است و به  واسطه ای گفتار دروغ دست انها بسته شد و به لعن خدا گرفتار گردیدند بلکه دو دست خدا (قدرت و رحمت) گشوده است ، و هر گاه آتشی بر مسلمانان برافروزند خدا ان اتش را خاموش سازد، و انان بر روی زمین تا توانند به فساد کاری می کوشند و خداوند هرگز مردم ستمکار مفسد را دوست نمی دارد.

 

(مائده82): همانا محققا دشمن ترین  مردم نسبت به مسلملنان یهود و مشرکان را خواهی یافت

 

 

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران